Local News Tirana, Tirane Albania
Headline Rilindja Demokratike:  Posted: 
Headline Ikub:  Posted: 
Headline Ikub:  Posted: 
Headline Super Sport:  Posted: 
Headline Ikub:  Posted: 
imgFlag LinkTwitter
Navigator
Nearby:
Select
Refresh
Newspaper Media:
Dita 
Nacional sh.a. Rr. Donika Kastrioti
pas Kullave Binjake Vila 9/1
Phone: 35568 90 89565
Tirane, Albania

Connect: Posts  
Get Media Nearby
Newspaper Media:
24 Ore 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
ABC News 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Standard 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Super Sport 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Telegraf 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Gazeta 55 
Rr. Medar Shtylla
qendra e biznesit
Phone: 04 2321364
Tirane, Albania

Get Media Nearby
Newspaper Media:
Albeu 
Jordan Misja Street
Usluga Complex no. 12
Phone: 355 67 22 222 04
Tirane, Albania

Get Media Nearby
Newspaper Media:
Balkan Web 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Bota 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Channel One 
Phone: 355 4 2 34 7577
Tirane, Albania

Get Media Nearby
Newspaper Media:
Mapo 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Gazeta Shqip 
Rr. Five Martyrs Nr. 20
Mëzez
Phone: 068 908 0080
Tirane, Albania

Connect: Posts Tweets Videos
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Ikub 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
TV News Media:
KLAN 
Aleksander Moisiu nr.97
Prane Ish – Kinostudio
Phone: 355 42 347 821
Tirane, Albania 1007

Connect: Posts  Videos
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Koha Jone 
Phone: 0697044477
Tirane, Albania

Get Media Nearby
Newspaper Media:
Lajme Shgip 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Lajmi i Fundit 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Monitor 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Rilindja Demokratike 
Pranë Selisë Qëndrore PD
Bulevardi Zhan Dark nr 11
Phone: 355 682074313
Fax: 355 4 2230329
Tirane, Albania

Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
TV News Media:
RTV-Scan 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Shekulli 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Sport Ekspres 
Tirane, Albania
Connect: Posts  
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Tir Fax 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Tirana Times 
Phone: 00355 4 440 0083
Fax: 00355 4 440 0085
Tirane, Albania

Get Media Nearby
TV News Media:
Top Channel 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
TV News Media:
Vizion Plus 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
ATA 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Gazeta Tema 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Lajme 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
NOA 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
TV News Media:
Ora News 
Alexander Moisiu
Former Kinostudio No 76
Phone: 355 4 2 34 7577
Tirane, Albania

Connect: Posts Tweets Videos
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Panorama 
Panorama Street (behind Harry Fultz School)
Nd.3 H.14 Ap.3 Municipal Unit no.9
Phone: 355 42 403 207
Fax: 355 42 403 206
Tirane, Albania 1016

Connect: Posts Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Revista Klan 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Audio News Media:
RTSH 
Rruga Ismail Qemali № 11
Phone: 355 4 2223911
Tirane, Albania

Connect: Posts  Videos
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Shqiperia 
Tirane, Albania
Connect: Posts  
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Shqiptarja 
Tirane, Albania
Connect: Posts Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
SOT 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Albanian Daily News 
Dervish Hima Street
ADA Tower No. 1
Phone: 355 4 5600 616
Tirana, Tirane

Connect: Posts  
Get Media Nearby
Embassy:
U.S. Embassy Tirana 
Rruga e Elbasanit
No. 103
Phone: 355 4 2247 285
Tirana, Tirane

Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Durres Lajm 
Durres, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Vijesti 
Phone: 382 0 20 404 626
Fax: 382 0 20 242 306
Podgorica, Montenegro

Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Nova Makedonija 
ul. Yuri Gagarin no. 15
Phone: 389 (0) 2 5511711
Skopje, Macedonia 1000

Get Media Nearby
Newspaper Media:
Makedonsko Sonce 
Skopje, Macedonia
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Brindisi Libera 
Phone: 393 1267398
Fax: 0831 1810977
Brindisi, Puglia

Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Εnimerosi 
f. Dessyla 17
Phone: 30 26610 23494
Corfu, Ionia Nisia 49100

Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Dubrovnik Portal 
Dubrovnik, Dubrovacko-Neretvanska County
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Dubrovnik Vjesnik 
Dubrovnik, Dubrovacko-Neretvanska County
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Gazeta Express  
Pristina, Kosovo
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Koha Ditore 
Pristina, Kosovo
Get Media Nearby
Select PreviewView Here or  Posts Tweets Videos  to Preview resources.
Date/Time It is 1/22/2020 12:49:51 PM in Tirana, Albania


Pasi dështoi kalimi i tij në Romë, ndonëse kishte kryer edhe vizitat mjekësore, Mateo Politano duket se do të ndërrojë destinacion dhe do të transferohet te Napoli, ku e pret me padurim Gattuso, pasi e sh...
Continue reading at
Super Sport.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Super Sport - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Napoli mposhti Lazion dhe u bë gjysmëfinalistja e parë e Kupës së Italisë, ndërsa mbrëmjen e sotme do të luhet çerekfinalja e radhës, e cila është gjithashtu sfidë që premton spektakël, pasi në “Allianz Stadi...
Continue reading at
Super Sport.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Super Sport - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Java e 18 e Kategorisë Superiore, që është njëkohësisht edhe e fundit e gjysmës së parë të kampionatit, do të mbyllet sot me dy takimet e fundit, teksa në orën 14:00 Kukësi kryesues do të zbresë në fushë përb...
Continue reading at
Super Sport.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Super Sport - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Chelsea dhe Arsenali ndajnë pikët (2-2) në derbin e Londrës, ku për më shumë se 65 minuta “Topçinjtë” luajtën me një lojtar më pak, pasi David Luiz ndërhyri në mënyrë të gabuar si lojtar i fundit, duke i mohu...
Continue reading at
Super Sport.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Super Sport - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Napoli kualifikohet mes drithërimash në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, pasi mposhti me gol të Lorenzo Insignes (1-0) Lazion në “San Paolo”, aty ku Elseid Hysaj përjetoi një mbrëmje për t’u harruar në aspektin ...
Continue reading at
Super Sport.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Super Sport - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Manchester City kthehet te suksesi në Premier League, pas barazimit 2-2 me Crystal Palace. “Qytetarët” triumfuan 0-1 në fushën e Sheffield Utd, me gol të Sergio Agueros në minutën e 73-të. Skuadra e Pep Guardiolë...
Continue reading at
Super Sport.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Super Sport - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Javier Hernandez bëhet lojtari më i paguar në MLS. Meksikani, që gjatë  pjesës së parë të sezonit luajti për Sevillan, ka arritur marrëveshje trevjeçare me vlerë 103 000 paundë në javë me LA Galaxy. Skuadra kalif...
Continue reading at
Super Sport.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Super Sport - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Gjatë verës, dhe vjeshtës së vitit 1999, Policia e Shtetit nis një aksion të gjerë për goditjen e bandave në të gjithë vendin. Para operacionit, ministri i Rendit të asaj kohe Spartak Poçi zhvillon një vizitë...
Continue reading at
Rilindja Demokratike.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Rilindja Demokratike - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Presidenti i SHBA Donald Trump përshëndeti arritjen e dy marrëveshjeve të mëdha tregtare dhe tha se amerikanët po 'fitojnë përsëri si kurrë më parë', ndërkohë që mbajti fjalimin e hapjes në Forumin Ekonomik Botëror n...
Continue reading at
Rilindja Demokratike.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Rilindja Demokratike - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


The post Faqja e pare appeared first on Rilindja Demokratike

Posted:  Get Media Nearby
Source: Rilindja Demokratike - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


“Ylli” i PSG-së, Kylian Mbappe, në një intervistë për BBC ka “dribluar” zërat e merkatos që e çojnë te Real Madridi. “Jam lojtar i PSG-së dhe nuk është momenti për të folur për të ardhmen time. Tani dua të ndihmo...
Continue reading at
Super Sport.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Super Sport - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Richard Grenell, emisar special i presidentit amerikan Donald Trump për dialogun Kosovë – Serbi ka nisur të jap frytet e para të angazhimit të tij. Pas marrëveshjes së papritur të linjës së fluturimit Prishtinë – Beo...
Continue reading at
Rilindja Demokratike.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Rilindja Demokratike - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Gjyqtarët e Kolegjit të Posaçëm të Apelimit u mblodhën më 25 prill 2019, për të shqyrtuar kërkesën e një prej vëzhguesve ndërkombëtarë të ONM-së, që donte të publikonte bashkë me vendimin e KPA-së mendimin e tij ...
Continue reading at
Rilindja Demokratike.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Rilindja Demokratike - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Analisti Fatos Lubonja komentoi në rubrikën “Opinion”, në Neës24, ngjarjen e bujshme të “21 Janarit”, ku nëntë vite më parë u vranë në një protestë të përgjakshme 4 qytetarë të pafajshëm, por që vijon të ...
Continue reading at
Rilindja Demokratike.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Rilindja Demokratike - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Mjeshtri i restaurimit Frederik Stamati ka përfunduar restaurimin e flamurit të valëvitur në kongresin e Lushnjës, të mbajtur më 21-31 janar të vitit 1920, duke e kthyer atë në gjendje shumë të mirë. ikub# 200121...
Continue reading at
Ikub.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Ikub - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


21 janari i këtij viti shënon 100-vjetorin e parlamentarizimit shqiptar. Një ditë kur më së shumti vlerësohet puna e intelektualëve dhe elitave, të cilat kanë dhënë një kontribut të rëndësishëm në formimin e shtetit ...
Continue reading at
Rilindja Demokratike.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Rilindja Demokratike - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Biblioteka Kombëtare e Shqipërisë çeli sot një ekspozitë përkujtimore në 120-vjetorin e lindjes së shqipëruesit, publicistit, studiuesit Skënder Luarasi (1920-1982). ikub# 2001210119

Posted:  Get Media Nearby
Source: Ikub - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Policia në Mat, ka shoqëruar nga ora 10 e paradites 82 vjeçarin Hajredin Rami. I moshuari ka thyer një xham te dera e Bashkisë pasi kërkonte ndërhyrjen e saj për zgjidhjen e një konflikti për një ndërtim të paligjshë...
Continue reading at
Rilindja Demokratike.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Rilindja Demokratike - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


. ikub# 1804160069

Posted:  Get Media Nearby
Source: Ikub - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


ikub# 1907180039

Posted:  Get Media Nearby
Source: Ikub - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


. ikub# 1807270005

Posted:  Get Media Nearby
Source: Ikub - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Një nga gjërat për t’i mbajtur mend në ndeshjen Skënderbeu-Partizani ishte pa dyshim goli spektakolar i Dejvi Bregut. Në “Gol pas Goli” futbollisti vlonjat tha se i pëlqen loja një kundër një. “Ishte gol i këndshëm. Loja...
Continue reading at
Super Sport.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Super Sport - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Forumi Ekonomik Botëror (WEF) ka bërë një renditje të shteteve për mundësitë e punësimit. Në të përfshihet edhe Shqipëria, e cila vendoset në vendin e parafundit në raportin botëror të lëvizshmërisë sociale 2020. The...
Continue reading at
Rilindja Demokratike.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Rilindja Demokratike - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Julian Shehu u vlerësua njeriu i ndeshjes në Teuta-Laçi 0-1. Mesfushori i kurbinasve u tregua modest kur u pyet për objektivat e Laçit për këtë sezon, duke ia lënë gjithçka fushës së blertë. Suksesi i merituar: Të th...
Continue reading at
Super Sport.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Super Sport - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Ofruar nga ikub.al ikub# 2001210118

Posted:  Get Media Nearby
Source: Ikub - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source
News Subject to Search for:
Search
View Featured linkSHAINA RIDINGS, Age Now: 17,
Missing: 01/15/2020. From: MARYLAND HEIGHTS, MO.
Contact: Saint Louis County Police Department (Missouri)
1-636-529-8210.
View Featured linkWith over 14 years of Information Technology experience, Software Change Management, and Endevor Administration. Call: 1-877-888-0170 or Email us: Office@morfordc2.com. We can help wth all of your mainframe computer "Endevor" needs. mc2...
View Featured linkFAITH KNIGHT, Age Now: 14,
Missing: 01/15/2020. From: JERSEY CITY, NJ.
Contact: Jersey City Police Department (New Jersey)
1-201-547-5477.
View Featured linkI teach people how to make great Crafts using Calligraphy, Pencil drawings, COPICS, Colored Pencils and Stamps. Follow Me on Instagram. See my instructional videos on YouTube. View my collections on Pinterest.
Thank you for sharing, Natasha.
...
"Shoqëri me flokë të thinjura" sociologu Tushi: Po ulet lindshmëria dhe po rritet emigracioni

#rtvora #oranews Sipas Kombeve të Bashkuara deri në vitin 2059 në Shqipëri popullsia do të zbresë në 2 milion e katërqind mijë banorë. Ndërsa deri në 2100-...

Posted:
Source: View Here
9 vite pas 21 janarit familjarët e Ziver Veizit: Jemi ngopur me drejtësinë!

Gazeta Shqip Online synon rritjen e transparencës dhe informimin e plotë të publikut rreth qasjeve që ndikojnë në jetën dhe mirëqënien e tyre.

Posted:
Source: View Here
Mos i fol shoferit - Të ftuar Era Rusi dhe Sara Kolami

#rtvora #oranews #mosifolshoferit Follow RTV Ora Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL Subscribe To "Ora News" on...

Posted:
Source: View Here
View Featured linkJOSEPH SHARP, Age Now: 15,
Missing: 01/16/2020. From: SALINA, KS.
Contact: Salina Police Department (Kansas)
1-785-826-7210.
Bundestagu dhe reforma zgjedhore i ftuar Ergys Mërtiri në Ora News

#rtvora #oranews #intervista Follow RTV Ora Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL Subscribe To "Ora News" on YouT...

Posted:
Source: View Here
Headline News, Television and Newspaper Previews, Weather Conditions and Forecast. Zip-News.com
Connect: Posts Tweets Videos RSS Feed
Refresh
Zip-News.com is a news aggregator. Do not credit any content found on this site to Zip-News.com, Information credit belongs to the originating sources only (provided).
1050|50|||-108649|Tirana, Tirane Albania|41.32749939|19.81888962|-1