Local News Durres, Albania
Headline Albeu:  Posted: 
Headline Albeu:  Posted: 
Headline Albeu:  Posted: 
Headline Albeu:  Posted: 
Headline Albeu:  Posted: 
Headline Albeu:  Posted: 
Headline Mapo:  Posted: 
Headline Monitor:  Posted: 
Headline Mapo:  Posted: 
Headline Mapo:  Posted: 
imgFlag LinkTwitter
Navigator
Nearby:
Select
Refresh
Newspaper Media:
Durres Lajm 
Durres, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Dita 
Nacional sh.a. Rr. Donika Kastrioti
pas Kullave Binjake Vila 9/1
Phone: 35568 90 89565
Tirane, Albania

Connect: Posts  
Get Media Nearby
Newspaper Media:
24 Ore 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
ABC News 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Standard 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Super Sport 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Telegraf 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Gazeta 55 
Rr. Medar Shtylla
qendra e biznesit
Phone: 04 2321364
Tirane, Albania

Get Media Nearby
Newspaper Media:
Albeu 
Jordan Misja Street
Usluga Complex no. 12
Phone: 355 67 22 222 04
Tirane, Albania

Get Media Nearby
Newspaper Media:
Balkan Web 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Bota 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Channel One 
Phone: 355 4 2 34 7577
Tirane, Albania

Get Media Nearby
Newspaper Media:
Mapo 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Gazeta Shqip 
Rr. Five Martyrs Nr. 20
Mëzez
Phone: 068 908 0080
Tirane, Albania

Connect: Posts Tweets Videos
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Ikub 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
TV News Media:
KLAN 
Aleksander Moisiu nr.97
Prane Ish – Kinostudio
Phone: 355 42 347 821
Tirane, Albania 1007

Connect: Posts  Videos
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Koha Jone 
Phone: 0697044477
Tirane, Albania

Get Media Nearby
Newspaper Media:
Lajme Shgip 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Lajmi i Fundit 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Monitor 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Rilindja Demokratike 
Pranë Selisë Qëndrore PD
Bulevardi Zhan Dark nr 11
Phone: 355 682074313
Fax: 355 4 2230329
Tirane, Albania

Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
TV News Media:
RTV-Scan 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Shekulli 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Sport Ekspres 
Tirane, Albania
Connect: Posts  
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Tir Fax 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Tirana Times 
Phone: 00355 4 440 0083
Fax: 00355 4 440 0085
Tirane, Albania

Get Media Nearby
TV News Media:
Top Channel 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
TV News Media:
Vizion Plus 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Embassy:
U.S. Embassy Tirana 
Rruga e Elbasanit
No. 103
Phone: 355 4 2247 285
Tirana, Tirane

Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
ATA 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Gazeta Tema 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Lajme 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
NOA 
Tirane, Albania
Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
TV News Media:
Ora News 
Alexander Moisiu
Former Kinostudio No 76
Phone: 355 4 2 34 7577
Tirane, Albania

Connect: Posts Tweets Videos
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Panorama 
Panorama Street (behind Harry Fultz School)
Nd.3 H.14 Ap.3 Municipal Unit no.9
Phone: 355 42 403 207
Fax: 355 42 403 206
Tirane, Albania 1016

Connect: Posts Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Revista Klan 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Audio News Media:
RTSH 
Rruga Ismail Qemali № 11
Phone: 355 4 2223911
Tirane, Albania

Connect: Posts  Videos
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Shqiperia 
Tirane, Albania
Connect: Posts  
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Shqiptarja 
Tirane, Albania
Connect: Posts Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
SOT 
Tirane, Albania
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Albanian Daily News 
Dervish Hima Street
ADA Tower No. 1
Phone: 355 4 5600 616
Tirana, Tirane

Connect: Posts  
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Vijesti 
Phone: 382 0 20 404 626
Fax: 382 0 20 242 306
Podgorica, Montenegro

Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Dubrovnik Portal 
Dubrovnik, Dubrovacko-Neretvanska County
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Dubrovnik Vjesnik 
Dubrovnik, Dubrovacko-Neretvanska County
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Nova Makedonija 
ul. Yuri Gagarin no. 15
Phone: 389 (0) 2 5511711
Skopje, Macedonia 1000

Get Media Nearby
Newspaper Media:
Makedonsko Sonce 
Skopje, Macedonia
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Brindisi Libera 
Phone: 393 1267398
Fax: 0831 1810977
Brindisi, Puglia

Connect:  Tweets 
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Gazeta Express  
Pristina, Kosovo
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Koha Ditore 
Pristina, Kosovo
Get Media Nearby
Newspaper Media:
Bota Sot 
Pristina, Kosovo
Get Media Nearby
Select PreviewView Here or  Posts Tweets Videos  to Preview resources.
Date/Time It is 1/28/2020 4:12:26 PM in Tirana, Albania


Gazeta Shqip Online synon rritjen e transparencës dhe informimin e plotë të publikut rreth qasjeve që ndikojnë në jetën dhe mirëqënien e tyre.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Gazeta Shqip - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Here


Lexoni fjalimin e plotë të Ambasadores Yuri Kim pas Ceremonisë së Prezantimit të Letrave Kredenciale:…

Posted:  Get Media Nearby
Source: U.S. Embassy Tirana - Tirana Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


The new U.S. Ambassador to Albania Yuri Kim presented credentials to President Ilir Meta this morning.

Posted:  Get Media Nearby
Source: U.S. Embassy Tirana - Tirana Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


After the ceremony, Ambassador Kim and President Meta discussed the longstanding friendship between the…

Posted:  Get Media Nearby
Source: U.S. Embassy Tirana - Tirana Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Ambasadorja e re e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri Yuri Kim i prezantoi letrat kredenciale Presidenti…

Posted:  Get Media Nearby
Source: U.S. Embassy Tirana - Tirana Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Pas ceremonisë, Ambasadorja Kim dhe Presidenti Meta biseduan mbi miqësinë e gjatë midis Shteteve të Bashkuara dhe S…

Posted:  Get Media Nearby
Source: U.S. Embassy Tirana - Tirana Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Gazeta Shqip Online synon rritjen e transparencës dhe informimin e plotë të publikut rreth qasjeve që ndikojnë në jetën dhe mirëqënien e tyre.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Gazeta Shqip - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Here


Juventusi humbi nga Napoli në transfertë me rezultatin 2-1 dhe nuk shfrytëzoi mundësinë që të shkëputej edhe më tepër nga Interi, i vendit të dytë.Përveç ndeshjes ajo që ra në sy dhe po shpërndahet në rrjetet sociale...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Java do të nisë me mot të vranët dhe reshje shiu, duke mos sjellë asnjë përmirësim nga dita e fundit e fundjavës.Sipas MeteoAlb, pjesa e parë e ditës së hënë do të vijojë në kushte të paqëndrueshme ku territori s...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


E gjithë NBA-ja dhe e gjithë bota po vajtojnë vdekjen e Kobe Bryant.Kampioni i shkëlqyeshëm dhe asi i basketbollit që ishte frymëzim për shumë njerëz, vdiq sot pas një aksidenti të helikopterit të tij, derisa ish...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Nga momenti që hapni sytë në orët e hershme të mëngjesit, mund të filloni të digjni kalori të vogla.Sipas Run Healthy Lifestyle, djegia e kalorive nuk do të thotë që ju duhet të rrini të uritur, ose të shtyni...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


PSG triumfoi 0-2 ndaj Lillë.Në minutën e 28-të, Neymar kaloi në avantazh PSG-në pas një gjuajtje të bukur në hyrje të zonës. Ky ishte goli i shtatë radhazi në Ligue 1Në minutën e 52-të ka ardhur edhe goli i dytë nga ...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


DashiMund të përballeni me momente tensione ndaj ka nevojë për reflektim. Jeni natyrë impulsive dhe e drejtpërdrejtë dhe për këtë arsye mund të dukeni keq. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe të reflektoni mirë para se të...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Ankthi dhe depresioni janë dy probleme të shëndetit mendor që sa vjen dhe po shënojnë një rritje edhe në vendin tonë. Çrregullimet e ankthit zënë vendin e parë të shqetësimeve sipas mjekëve dhe shkaktarët janë të shumtë ...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Lajmi i për vdekjen e Kobe Bryant ka tronditur opionion e gjerë botëror.Përveç Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeçare Gianna, në bord kanë qenë edhe bashkëlojtarja e Gianna, prindi i saj dhe piloti.Kështu është...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Real Madridi mori një fitore të vuajtur kundër Valladolid të vendit me rezultatin 0-1.Spanjollët e drejtuar nga Zinedin Zidan siguruan fitoren në minutën e 78-ë, kur mbrojtësi Naço kërceu mbi mbrojtësit kundërshtarë ...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Vdekja tragjike e legjendës së basketbollit Kobi Brajant, në një aksident me helikopter në Kalabasas të Los Anxhelos, ka bërë që në rrjetin social ?Twitter? të vërshojnë një lumë statusesh dhe komente ngushëllues...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Mjekësia e lashtë kineze, e cila së fundmi është përqafuar nga Perëndimi skeptik, ka zbuluar një lidhje të fortë mes pjesëve të caktuara të trupit dhe karakterit të një njeriu.Kështu, analizimi me imtësi i ng...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të suksesshme shqiptare. Por duket se kënga New Rules i ka sjellë një status përvec vajzës së parë me 1 milardë klikime në Spotify edhe si shqiptarja e parë e cila a...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Napoli ka mposhtur 2-1 Juventusin në San Paolo. Bardhezinjtë kanë zhvilluar një lojë të dobët dhe nga kjo pëfitoi Napoli, shkruan Albeu.com.Pjesa e parë do të mbyllej pa gola ndërsa në të dytën vendasit zhbllokuan ta...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Kukësi ruajti kreun e renditjes. Veriorët e Shpëtim Duros fituan 1-0 me Partizanin. Kristal Abazaj është heroi i ndeshjes për Kukësin si shënuesi i golit të fitores. Por futbollistët e partizanin pretenduan se topi nuk e...
Continue reading at
Mapo.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Mapo - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Koronarovirusi është paraqitur tek 4 persona në Australi të cilët së voni kishin vizituar Kinën, ku edhe është përhapur ky virus, deklaruan autoritetet zyrtare.Tre burra të moshës 53,42 dhe 35 vjecare u lajmë...
Continue reading at
Albeu.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Albeu - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Flet ministrja e Financave, znj. Anila Denaj:  Në vitin 2019, rritja ekonomike u rishikua, kjo është artikuluar disa herë në disa nga daljet e mëparshme publike dhe e lidhur kryesisht me disa faktorë të ndodh...
Continue reading at
Monitor.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Monitor - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Të dhënat shkencore nga Instituti i Gjeoshkencës tregojnë se tërmeti i datës 26 nëntor 2019 me magnitudë 6.4 ishte ndjerë  IX ballë në Hamallaj, Jube dhe rrushkull Rrushkull, VIII-IX ballë në qytetin e Durrësit&#...
Continue reading at
Monitor.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Monitor - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source


Pamjaftueshmëria e fondeve shihet të jetë arsyeja kryesore që i mban shqiptarët larg bankave sipas një vrojtimi të “Global Findex” në lidhje me faktorët kryesorë që pengojnë përhapjen e shërbimeve bankare dhe financiare ...
Continue reading at
Monitor.

Posted:  Get Media Nearby
Source: Monitor - Tirane Albania
Share:
sendShareButton sendTweetButtonView Source
News Subject to Search for:
Search
View Featured linkJANIYAH HARDY, Age Now: 14,
Missing: 01/24/2020. From: HARRISBURG, PA.
Contact: Harrisburg Police Department (Pennsylvania)
1-717-558-6900.
View Featured linkYANAI BUSTAMANTE, Age Now: 14,
Missing: 01/22/2020. From: HAMMOND, IN.
Contact: Gary Police Department (Indiana)
1-219-881-7471.
Del video/ Garë me makinë apo parakalim i gabuar. Çfarë ndodhi në Vlorë

Gazeta Shqip Online synon rritjen e transparencës dhe informimin e plotë të publikut rreth qasjeve që ndikojnë në jetën dhe mirëqënien e tyre.

Posted:
Source: View Here
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 23 Janar 2020 ora 23:30

WEB: https://tvklan.al/ Facebook: https://www.facebook.com/tvklan

Posted:
Source: View Here
View Featured linkWith over 14 years of Information Technology experience, Software Change Management, and Endevor Administration. Call: 1-877-888-0170 or Email us: Office@morfordc2.com. We can help with all of your mainframe computer "Endevor" needs. mc2...
Opinion - Sali Berisha! (23 janar 2020)

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Te ftuar: Sali Berisha Erl Murati Mentor Kikia Lorenc Vangjeli Juli Xhokaxhi

Posted:
Source: View Here
View Featured linkJORDAN HAGUE, Age Now: 13,
Missing: 01/21/2020. From: WARE, MA.
Contact: Ware Police Department (Massachusetts)
1-413-967-3571.
Dalin pamjet e tmerrshme të helikopterit të Kobe Bryant

Gazeta Shqip Online synon rritjen e transparencës dhe informimin e plotë të publikut rreth qasjeve që ndikojnë në jetën dhe mirëqënien e tyre.

Posted:
Source: View Here
View Featured linkI teach people how to make great Crafts using Calligraphy, Pencil drawings, COPICS, Colored Pencils and Stamps. Follow Me on Instagram. See my instructional videos on YouTube. View my collections on Pinterest.
Thank you for sharing, Natasha.
...
Headline News, Television and Newspaper Previews, Weather Conditions and Forecast. Zip-News.com
Connect: Posts Tweets Videos RSS Feed
Refresh
Zip-News.com is a news aggregator. Do not credit any content found on this site to Zip-News.com, Information credit belongs to the originating sources only (provided).
1050|42|||-104591|Durres, Albania|41.32306|19.44139|-1